Досвід використання Hondrostrong

Алла Клин, Харків:

«На суглоби скаржуся давно – приблизно з 25 років, дає про себе знати спортивне минуле. З віком ситуація, звичайно, не покращилася, тому почала шукати засіб, яке б мені допомогло. Готова поділитися досвідом використання крему Hondrostrong і чесно розповісти про його переваги, особливості.

Що обіцяє виробник

Досвід використання крему Hondrostrong

Крем проти артрозу і для відновлення суглобів Hondrostrong – інноваційна формула від патологій суглобів. Він швидко діє, допомагає при артритах, артрозах, інших захворюваннях. Рухливість відновлюється швидко, тканини регенеруються. Загалом, все, що потрібно, оперативно і в одному флаконі.

Особистий досвід

Купила, повіривши рекламі. Як користуватися – дуже просто, достатньо купити біо-крем для відновлення суглобів, сухожиль, або кісткової тканини і:

  • мазати проблемну область;
  • не забувати робити це щодня;
  • наносити крем не менше 3 разів на добу.

Болючість, яка турбувала давно, стала знижуватися вже в першу добу. Потім особливих змін не помічала, але після закінчення місяця застосування можу сказати, що краще стало. Так що мій висновок – непоганий засіб за свої гроші, можна використовувати для підтримки та знеболювання».